Představení dvou nových telefonů Galaxy Z Flip5 a Fold5 Samsungu nestačilo. Korejská firma v domácím prostředí uvedla na trh také novou generaci chytrých hodinek, které mají po loňské premiéře k dispozici operační systém Wear OS, na němž Samsung spolupracuje s Googlem.

Podobně jako Apple se chce i Samsung dostat na zápěstí mladších zákazníků, kterým k hodinkám Galaxy Watch 6 nabídne i řemínek s pokémonem Pikachu. Dražší verze Galaxy Watch6 Classic s kovovou lunetou však stejně jako tablety míří spíše do byznysu. Hodinky mají větší výdrž baterie, výkon i lepší displeje – ve všech případech. Součástí výbavy je i teplotní senzor.

Galaxy Watch6 Classic jsou nejvýraznější nový produkt představený v Soulu. Samsung v předchozí generaci vynechal model s mechanickou lunetou, která slouží jako pohotový a přesný ovládací prvek. Návrat populárního designového i funkčního prvku udělá fanouškům radost, alespoň podle reakcí na dřívější úniky informací o novince.

Zbývá vám ještě 80 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Baví vás moderní technologie? To byste si neměli nechat ujít newsletter Týden s technologiemi, díky kterému dostanete do téměř pravidelného pátečního e-mailu to nejzajímavější dění a produktové novinky za celý týden.