Sluchátka Sony patří k absolutní špičce, když chcete dostat lepší zvuk z mobilního telefonu. Velká cestovní sluchátka WH-1000XM i malé špunty s rušením okolního hluku WF-1000XM patří mezi vůbec nejoceňovanější sluchátka na trhu. Ve většině vlastností, kromě úzkého propojení s iOS, vždy porážely i AirPods Pro, a to hlavně v kvalitě zvuku.

Nové pecky WF-1000XM5 mají zatím nejtěžší výchozí pozici. Přišla nová konkurence jako Technics EAH-AZ80 a Sony se s tím musí srovnat. Změny jsou vidět na první pohled. Nová verze sluchátek od Sony je ještě pohodlnější: jsou o čtvrtinu menší a o pětinu lehčí.

Úplně nový je i měnič „Dynamic Driver X“. Sluchátka s ním i přes zmenšení vydrží hrát pořád osm hodin bez dobíjení v krabičce. A Sony se chlubí i nejlepším rušením okolního hluku na světě – byť s poznámkou pod čarou, a tam to začíná být zajímavé.

Zbývá vám ještě 90 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Baví vás moderní technologie? To byste si neměli nechat ujít newsletter Týden s technologiemi, díky kterému dostanete do téměř pravidelného pátečního e-mailu to nejzajímavější dění a produktové novinky za celý týden.