OLED televize mají další konkurenci. Samsung na berlínském veletrhu spotřební a výpočetní techniky IFA ukázal první televizor s novou generací podsvícení. Stále sází na světelné diody, tentokrát jsou ale mikroskopicky malé a nezáří jen bíle nebo modře.
Prvenství Samsungu je ale těsné, v Berlíně odhalil vlastní pojetí této nové technologie i Hisense. Šeptá se také o novinkách od TCL a Sony. Pouze Hisense má zatím v kapse ještě jeden trumf: technologii Dolby Vision 2 s jejím marketingovým potenciálem.
Co se dočtete dál
- Jak funguje nový systém podsvícení televizí od Samsungu a Hisense.
- Co přinese Dolby Vision 2 a jaký to bude mít reálný dopad.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









