Prodej začne v pátek a telefon iPhone 3GS bude T-Mobile nabízet pouze ve verzi s pamětí 32 GB  v základní ceně za 19 999 Kč. K dispozici bude telefon zatím pouze v černé barvě.

S úpisem dostanou telefon noví zákazníci nejlevněji za 13 499 Kč při měsíční útratě 2300 Kč a vyšší. Stávající zákazníci, kteří využijí nabídku T-Mobile Extra, mohou při stejné měsíční útratě telefon získat za 11 499 Kč.

Stejně jako před rokem připravil T-Mobile také speciální nabídku datových balíčků. Každý, kdo si pořídí iPhone 3GS a uzavře novou Účastnickou smlouvu na dobu určitou, bude moci získat zvýhodnění Internet+ se slevou 43 %. Místo běžné ceny 699 Kč bez DPH (831,81 Kč s DPH) zaplatí uživatel jen 399 Kč bez DPH (474,81 Kč s DPH).

Zkrátka nepřijdou ani zájemci o datový balíček Surf&Mail+. Pokud k iPhone 3GS uzavřou novou Účastnickou smlouvu k některému z vybraných tarifů, a zvolí si zvýhodnění Surf&Mail+, budou mít k dispozici internet v mobilu na celé 3 měsíce zcela zdarma. Nabídka platí do konce srpna. 

Nový iPhone je na vybraných trzích k dostání už od 19. června. Během prvních tří dnů si jej pořídil přes milion zájemců. Nový model iPhone 3GS nabízí rychlejší přenos dat a větší výdrž baterie, přístroj také umí například pořizovat videozáznamy.

Nové modely iPhonů mají například i videokameru, kompas a u fotoaparátu funkci automatického zaostřování. Nabízeny jsou s kapacitou paměti 16 a 32 gigabajtů, v bílé a černé barvě.

Telefónica O2 zveřejní ceny přístroje v pátek, potvrdil její mluvčí Martin Žabka. Ve stejný den jej nabídne Vodafone. "V nabídce budeme mít všechny kombinace přístrojů, bílé i černé s pamětí 16 GB i 32 GB," uvedl mluvčí Vodafonu Miroslav Čepický. Podle nejmenovaného zdroje z firmy bude nedotovaný iPhone s pamětí 16 GB u Vodafonu za cenu pod 16 tisíc korun a cena přístroje s pamětí 32 GB se přehoupne přes 18 tisíc korun.