Sony se povedlo totéž, co kdysi Googlu s prohlížečem Chrome. Z pozice outsidera se dokázalo stát dominantním hráčem, který si s konkurencí nemusí dělat vrásky. Sluchátka s rušením okolního hluku sice nepoužívá více než miliarda lidí, ale WH-1000XM5 ukazují, že souboj Sony a Bose je rozhodnutý.
Sony se nespokojilo s tím, že už minulý model sebral pozici krále sluchátek s aktivním rušením hluku svému americkému konkurentovi. Po necelých dvou letech přichází s modelem, který přináší více změn a ještě zřetelnější zlepšení. Nejen v podání zvuku nebo jeho likvidaci, ale i v designu, kde to úplně nebylo nutné. Je to veletoč proti předchozímu modelu, který vypadal stejně jako třetí generace „tisícovek“, ale uvnitř byl hodně odlišný.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









