Můžeme se o tom chvíli dohadovat, ale Sonos je nejlepší systém pro bezdrátové ozvučení celého domu nebo bytu. Platí to i pro ozvučení televize nebo domácího kina, a to díky povedeným soundbarům a hned dvěma subwooferům, které ve své třídě patří ke špičce.

Ještě zajímavější diskusi je možné vést o tom, zda má smysl pořizovat si soundbar, když můžete mít za podobné peníze výborné stereo s perfektním podáním prostoru. Nebo si můžete vzít to nejlepší z obou světů – mozek Sonosu včetně podpory AirPlay, automatické připojení k televizi a svět klasického hi-fi. Sonos Amp je klasický zesilovač, přehrávač digitální hudby i „soundbar“ v jednom.

V první řadě je to klasický zesilovač. To znamená, že k němu můžete připojit v podstatě libovolné reprosoustavy. Bez omezení na pár modelů s plastovým tělem, Sonos Amp má dost výkonu na malé regálovky i majestátní sloupy. A zatímco tradiční výrobci zesilovačů se štítí televizorů, Sonos se po poslechu vinylu během zlomku sekundy promění v domácí kino.

Zbývá vám ještě 90 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Baví vás moderní technologie? To byste si neměli nechat ujít newsletter Týden s technologiemi, díky kterému dostanete do téměř pravidelného pátečního e-mailu to nejzajímavější dění a produktové novinky za celý týden.