V Česku máme AQ, Xavian i menší značky, jako je RIHA nebo třeba garážový Milan Blecha. Hi-fi jako máku. Na Slovensku měli stejnou výchozí pozici – pohrobky Tesly, ale o hi-fi ze Slovenska nebylo nic slyšet. Situace se změnila s příchodem značky Truune, která nechce troškařit.

I když Truune 8 vypadá na první pohled jen jako pár regálových reprosoustav s výrazným designem, uvnitř se toho skrývá víc. Truune 8 nejsou jen reprosoustavy. Je to v podstatě kompletní moderní hi-fi systém, který jen zapojíte a můžete si užívat muziku téměř bez omezení. A to „téměř“ se dá rychle odstranit.

Na test dorazil základní produkt firmy – menší aktivní reprosoustavy Truune 8, které se chlubí kvalitními měniči, funkcemi i použitými materiály a možností si audio systém upravit po svém. Bočnice z dřeva ořešáku by stačily samy o sobě, ale čelo reprosoustav může být ještě zajímavější a nemusí být stále stejné.

Zbývá vám ještě 95 % článku
Předplatné za 40 Kč na 4 týdny
  • První měsíc za 40 Kč, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Baví vás moderní technologie? To byste si neměli nechat ujít newsletter Týden s technologiemi, díky kterému dostanete do téměř pravidelného pátečního e-mailu to nejzajímavější dění a produktové novinky za celý týden.