Jsou chvíle, kdy člověk opravdu potřebuje uklidnit nervy. Nemusí to být jen po debatě prezidentských kandidátů, může to být třeba jen po obyčejné srážce s blbcem. Mně v takové situaci pomáhá hudba. Třeba Lindsey Buckingham a jeho neskutečně rychlé prsty na strunách akustické kytary ve skladbě Never Going Back Again.

Jenže v noci nemůžete dost dobře pustit reprosoustavy a budit děti nebo sousedy, chce to sluchátka. Nejlépe něco kvalitnějšího než bezdrátové pecky do uší. Naštěstí jsem měl po ruce Sennheiser HD 600, sluchátka, která jsme v Hospodářských novinách zmínili už alespoň dvacetkrát. Vždy to ale bylo jen letmo, jako odkaz na legendu. A tentokrát nastal čas to napravit.

Třeba proto, že se i po pětadvaceti letech stále vyrábí, a pořád mají co nabídnout. Jsou to jedny z nejlepších sluchátek na světě, a platí to, i když třeba nesnášíte kabely. Sám jsem kvůli nim v minulosti zničil skvělá sluchátka i drahý telefon. Ale Sennheiser HD 600 na takové drobnosti nechají člověka zapomenout.

Sluchátka Sennheiser HD 600
Sluchátka Sennheiser HD 600
Foto: Otakar Schön
Zbývá vám ještě 90 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Baví vás moderní technologie? To byste si neměli nechat ujít newsletter Týden s technologiemi, díky kterému dostanete do téměř pravidelného pátečního e-mailu to nejzajímavější dění a produktové novinky za celý týden.