Vítr ve vlasech, krásný pár s úsměvy od ucha k uchu. Jízda. Idea krásného léta a svobody. To představují kabriolety. V praxi ale při výletu musíte třikrát stahovat střechu kvůli přeháňkám a na dálnici bez střechy pojedete jen jednou. Něco podobného platí u skládacích mobilů.

Galaxy Z Flip5 je krásný telefon. Takový nemá každý – a budí pozornost i zvídavé pohledy, kdykoliv stáhnete střechu, tedy když otevřete a složíte vnitřní displej. S novou generací je Flip praktičtější a hezčí než kdy dřív, ale to není všechno.

Flip5 je první skládací telefon, který mě přiměl k tomu, abych udělal něco dříve nepředstavitelného. Odložil jsem standardní telefon s nejlepšími fotoaparáty na trhu a používal skoro deset dní jen menší skládací telefon, do kterého můžu dát pouze jednu fyzickou SIM.

Zbývá vám ještě 95 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Všechny články v audioverzi + playlist
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Baví vás moderní technologie? To byste si neměli nechat ujít newsletter Týden s technologiemi, díky kterému dostanete do téměř pravidelného pátečního e-mailu to nejzajímavější dění a produktové novinky za celý týden.