Battlefield Hardline, nejnovější díl populární akční série, by měl vyjít už v březnu. V pondělí končí druhá veřejná beta, kterou jsme si zahráli, a je vidět, že novinka bude plná velkých změn. První dojmy hráčů jsou dost nejednoznačné a ani recenzenti zpravidla nesrší nadšením, byť s verdiktem poctivě čekají na plnou verzi. I nás Hardline ze začátku překvapil, ale bez obalu prozradím, že mě beta bavila a na plnou verzi se těším.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se