Battlefield Hardline, nejnovější díl populární akční série, by měl vyjít už v březnu. V pondělí končí druhá veřejná beta, kterou jsme si zahráli, a je vidět, že novinka bude plná velkých změn. První dojmy hráčů jsou dost nejednoznačné a ani recenzenti zpravidla nesrší nadšením, byť s verdiktem poctivě čekají na plnou verzi. I nás Hardline ze začátku překvapil, ale bez obalu prozradím, že mě beta bavila a na plnou verzi se těším.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.


















