Navzdory všem objektivním důvodům, proč dvě oddělená sluchátka nemusí být ten nejlepší nápad, se fenomén zcela bezdrátových sluchátek prosadil. Ne sám, ne zásluhou německé firmy Braggi, která s nimi přišla první, ale díky Applu a jeho sluchátkům Airpods. S konkurencí, která ovládla svět bezdrátových sluchátek silou marketingu, se musí poprat všichni ostatní, stejně jako u telefonů.

Sennheiser na to jde stejně jako dříve, když přesvědčoval zákazníky, aby jednoduché pecky dodávané k telefonům vyměnili za jiná sluchátka: designem, kvalitou zpracování a v první řadě kvalitou zvuku. Místo audiofilského podání, které oslovuje jen malou část potenciálních zákazníků, ale Momentum True Wireless sází na zábavu, a to znamená plný a dynamický zvuk s příchutí duc duc.

Momentum True Wireless jsou už čtvrtá bezdrátová sluchátka řady Momentum. Sennheiser nejprve udělal bezdrátovou verzi svých velkých sluchátek přes uši, pak přidal variantu in-ear s koženým nákrčníkem i sportovnější a dostupnější verzi s jednoduchým kabelem mezi skořepinami sluchátek. Bezdrátová dvojice přitom měla identické skořepiny i měniče s původní "drátovou" verzí Momentum In-Ear. True Wireless tak představují první in-ear sluchátka této řady s úplně novým designem.

Zbývá vám ještě 80 % článku

Co se dočtete dál

  • Jak Sennheiser zvládl přenést líbivý zvuk řady Momentum do true wireless sluchátek?
  • Čím se ovládají malá sluchátka do uší, která se musí obejít úplně bez tlačítek?
  • Nakolik může Sennheiser oslovit v konkurenci Airpodů či Galaxy Buds?
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Všechny články v audioverzi + playlist
Máte již předplatné?
Přihlásit se