Milovníci filmů a venkovních rolet mají dávno jasno. Nejlepší způsob, jak se dívat na filmy, je zatemnit prostor a pustit si nového Avatara na OLED televizi, ideálně s QD OLED panelem od Samsungu. Pokud ale chcete koukat na televizi i přes den, nebo večer s rozsvícenými světly, chce to více jasu. A Sony už dlouho ukazuje, jak s jasem a kontrastem umí čarovat díky technologii XR Backlight Master Drive.

Nejvyšší model LCD televizí s rozlišením 4K od Sony se dočkal nové generace s označením Bravia XR X95L a konkurenci ukazuje, jak se zachází s detaily. Sony si možná trochu nepovoleně pomáhá i nejkvalitnějším streamováním videa z vlastních archivů, ale základ představuje kombinace kvalitní obrazovky a softwarového zpracování obrazu. Jen nesmíte poslouchat moralistické výzvy výrobce.

Zbývá vám ještě 90 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Baví vás moderní technologie? To byste si neměli nechat ujít newsletter Týden s technologiemi, díky kterému dostanete do téměř pravidelného pátečního e-mailu to nejzajímavější dění a produktové novinky za celý týden.