To nejdůležitější, co musí nabízet sluchátka, je samozřejmě zvuk. Ale ani absolutně dokonalá reprodukce zvuku není k ničemu, když sluchátka nesnesete na hlavě víc než pár desítek minut. Pohodlí při několikahodinovém poslechu můžete dosáhnout různými způsoby – snížením hmotnosti, šikovnou konstrukcí hlavového mostu, vhodným tvarováním náušníků a mušlí sluchátek… anebo můžete správně udělat všechno.

Sluchátka RIG 800 Pro HS (a varianty HD a HX) nevypadají jako zařízení, které by mělo velké značky školit z ergonomického designu. Bezdrátová sluchátka s lesklou dobíjecí základnou vypadají docela lacině – lesklý plast základny i zvláštní kombinace uhlíkových vláken, lesklého a vroubkovaného plastu s velkými knoflíky na levé mušli. Ale laciné to není. Kořeny mají sluchátka RIG spojené i s dobýváním vesmíru.

Zbývá vám ještě 90 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Všechny články v audioverzi + playlist
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Baví vás moderní technologie? To byste si neměli nechat ujít newsletter Týden s technologiemi, díky kterému dostanete do téměř pravidelného pátečního e-mailu to nejzajímavější dění a produktové novinky za celý týden.